fbpx

כמה דברים שלא ידעתם על אבקות חלבון

אבקת חלבון ללא לקטוז

לשתף את הפוסט

מה שלא ידעתם על אבקות חלבון

אבקת חלבון היא אחת מתוספי התזונה המוכרים והאהובים ביותר. היא מאפשרת לצרוך את מנת החלבון היומית לה גופנו זקוק בצורה פשוטה ויעילה, היא מחזקת את גופנו ומאפשרת לו לתפקד באופן איכותי.

ספורטאים ומתאמנים רבים עושים בה שימוש על מנת להגדיל את מסת השריר שלהם, לחטב את גופם ולהוריד במשקל.

ניתן למצוא מגוון רחב של אבקות חלבון הן מהחי והן מהצומח, אבקות כשרות ואבקות המיועדות עבור טבעונים, אבקות לנשים ואבקות לגברים. למעשה, האבקות מספקות מענה ראוי עבור כל אדם באשר הוא. 

אבקות חלבון- כל מה שרציתם לדעת

אבקות חלבון הפכו לשם דבר בשנים האחרונות והשימוש בהן נהיה מאוד פופולרי. אנו יודעים שהן מסייעות לצריכת החלבון היומית לה גופנו זקוק אך מה עדיין לא ידעתם על אבקות חלבון?

  • גם אדם שלא מתאמן צריך 0.8 חלבון גרם לכל ק"ג ממשקל הגוף, לכן שווה לאדם שלא מתאמן כלל לצרוך אבקות חלבון.
  • ניתן להוסיף את אבקת החלבון לכל ארוחה- לא רק לאחת הארוחות.
  • ניתן לשלב את האבקה לא רק בשייק אלא גם בעוגות, מאפינס, ופל בלגי, פנקייקים, חביתות, גלידות ועוד ועוד… 
  • צריכת אבקת חלבון היא דבר מאוד נוח. ניתן למצוא אבקות חלבון אשר מגיעות בשקיות קטנות אותן ניתן לקחת לכל מקום גם כאשר אנו יוצאים לריצת בבוקר או רכיבה וכך לצרוך את האבקה ישירות לאחר הפעילות.
  • תוכלו לבחור אבקות חלבון מבין מגוון רחב של טעמים נטולי טעם לוואי.

השימוש באבקת חלבון

אין ספק כי השימוש באבקת חלבון הוא יעיל ואפקטיבי עבור רבים. כיום ניתן לבחור מבין מגוון טעמים עשירים רחב של אבקות חלבון, כאשר האבקות הן נטולות טעם לוואי ומכילות 25 גר’ חלבון, ללא סוכר, ללא שומן רווי- מינימום קלוריות ומקסימום טעם! למעשה, קשה להאמין שהמאכל ששילבתם בו את האבקה, מכיל רכיב כמו אבקת חלבון היות וטעם האבקה רק מוסיף ומשדרג לשילוב הטעמים הכללי.

לצערנו הרב, ישנה תפיסה מוטעית שאם נשים יצרכו אבקות חלבון הן"יתנפחו" בדומה לגברים שמעלים מסת שריר, אבל המוצרים הללו מועילים רבות לחיטוב. יש לזכור להתאים את צריכת החלבון לשגרת האימונים, כאשר מתאמנות ברמה בינונית צריכות לצרוך 1.2-1.8 גרם חלבון לכל ק”ג משקל גוף ומתאמנות ברמה אינטנסיבית- 2-2.5 גרם חלבון לכל ק”ג משקל גוף.

להתרשמות ממגוון הטעמים הנפלאים של "אבקת הקסמים" שמספקת לכם חלבון וערכים  תזונתיים נוספים ולרכישה תוכלו להיכנס לאתר שלנו, להזמין ושליח שלנו יגיע אליכם במהרה.

בנוסף, רוכשי אבקת חלבון יקבלו במתנה חוברת מתכונים אשר מדגימה באילו אופנים ניתן לשלב את האבקה במגוון רב של מאכלים. אז היכונו לשדרג את התפריט שלכם, נוסף על הגדלת מנת החלבון היומית שלכם!

פוסטים נוספים

עשירה בחומצות אמינו, ספיגה מהירה ואיכותית

אבקת חלבון whey concentrate של Emc2 הינה אבקת חלבון המכילה חלבון מסוג מי גבינה מרוכז בלבד, לספיגה במהירות האור. הפורמולה מספקת ערך ביולוגי גבוה במיוחד, בעלת פרופיל עשיר של חומצות אמינו הדרושות לגוף, ונספגת במהירות וביעילות בגוף.

החלבון באבקה זו נספג במהירות בגוף ולכן כדאי לצרוך אותה בסמוך לאימון ורצוי בשעות הבוקר.

Emc2 whey concentrate היא אבקת חלבון העשויה ממי גבינה מרוכזת. היא מכילה יותר מ-80% חלבון מזוקק, ללא תוספות מיותרות. כך שבכל מנה מומלצת של 33 גרם אבקה, ישנם כ-25.3 גרם חלבון. ספיגת החלבון בגוף מהירה במיוחד ולכן מומלץ לצרוך אותה בסמוך לאימון, על מנת להחזיר לגוף במהירות את החלבון שאיבד. 

ריכוז גבוה של לאוצין

על מנת שיתרחש תהליך אופטימלי של סינתזת חלבון בשרירים, נדרשת כמות לאוצין של 2-3 גרמים למנה אחת. סף זה של לאוצין מאפשר את הפעלת האנזים mTOR האחראי על בניית החלבונים בשריר. מנה אחת של אבקת חלבון מרוכז Emc2 מכילה 2.6 גרם לאוצין.

מעבר לבניית החלבון בשריר, ריכוז כזה גבוה של לאוצין, יוצר תגובה בשריר ולמעשה מלמד אותו לבנות את השריר בעצמו.

עוד דברים מעולים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון של EMC2

אנחנו בEmc2 מאמינים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון שלנו הרבה יותר משייקים.

אפשר לבשל איתה, לאפות איתה, להוסיף אותה לדגני הבוקר, או ליוגורט עם פירות ועוד מלא דברים טעימים!

בא לך לקבל קצת השראה? רעיונות טעימים לשימוש באבקות חלבון Emc2 מחכים לך בדף המתכונים שלנו.

יש לך מתכון טעים לחלוק איתנו? נשמח מאוד לשמוע!

יותר פרוטאין, פחות פחמימות וסוכר

אבקת חלבון איזולט של Emc2 הינה אבקת חלבון מבודד על בסיס מי גבינה, להעלאת מסת שריר במהירות האור. הפורמולה פותחה במיוחד לספיגה מהירה, כך שהגוף שלך יקבל בחזרה את החלבון שאיבד, מיד לאחר האימון.

מרבית אבקות החלבון בשוק הן למעשה תרכיז ומכילות לכל היותר 80% פרוטאין, כאשר 20 האחוזים הנותרים מורכבים מפחמימות ושומנים.

Emc2 איזולט היא אבקת חלבון העשויה ממי גבינה מבודדת. היא מכילה יותר מ-88% חלבון מזוקק, ללא תוספות מיותרות. כך שבכל מנה מומלצת של 33 גרם אבקה, ישנם 26.7 גרם חלבון. כן, זה כמעט חלבון טהור. מה שהופך את הספיגה שלו למהירה במיוחד. כשאחוז הפרוטאין כל כך גבוה, הספיגה שלו במערכת העיכול קלה יותר, כך שהחלבון מגיע מהר יותר לשרירים שלך, ומעודד התאוששות מהירה שלהם.

ריכוז גבוה של לאוצין

על מנת שיתרחש תהליך אופטימלי של סינתזת חלבון בשרירים, נדרשת כמות לאוצין של 2-3 גרמים למנה אחת. סף זה של לאוצין מאפשר את הפעלת האנזים mTOR האחראי על בניית החלבונים בשריר. מנה אחת של אבקת חלבון של Emc2 מכילה 2.78 גרם לאוצין.

מעבר לבניית החלבון בשריר, ריכוז כזה גבוה של לאוצין, יוצר תגובה בשריר ולמעשה מלמד אותו לבנות את השריר בעצמו.

נטול לקטוז

אי סבילות ללקטוז? אל דאגה!

הודות לחלבון המבודד, אבקת חלבון Emc2 בטוחה לשימוש גם עבור הרגישים לסוכר החלב.

כמה בטוחה? בעוד כוס אחת של 200 מ"ל חלב מכילה כ-10 גרם לקטוז, מנה של 33 גרם אבקת חלבון Emc2 בשילוב מים מכילה פחות מ-0.6 גרם לקטוז.

עוד דברים מעולים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון של EMC2

אנחנו בEmc2 מאמינים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון שלנו הרבה יותר משייקים.

אפשר לבשל איתה, לאפות איתה, להכין לביבות חלבון מעולות, וופלים, קאפקייקס ועוד מלא דברים טעימים!

בא לך לקבל קצת השראה? רעיונות טעימים לשימוש באבקות חלבון Emc2 מחכים לך בדף המתכונים שלנו.

יש לך מתכון טעים לחלוק איתנו? נשמח מאוד לשמוע!

דילוג לתוכן