fbpx

חטיף חלבון – האם הוא תורם לשיפור האימון ולמי הוא מיועד?

חטיפי חלבון לשיפור ביצועים באימונים

לשתף את הפוסט

חטיף חלבון – האם הוא תורם לשיפור ביצועים באימונים ולמי הוא מיועד?

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שבוחרים לצרוך חטיפי חלבון כחלק משגרת החיים שלהם. חלק מהאנשים עושים זאת על מנת להבטיח לעצמם צריכה מספקת של חלבון בתזונה היומית שלהם, בעוד שאחרים עושים זאת על מנת להבטיח את בניית מסת השריר שלהם, לאחר אימון גופני. יש לזכור כי ללא כמות מספקת של חלבון בתזונה היומית, לא ניתן להגדיל את מסת השריר ולכן האימון שלכם יהיה פחות אפקטיבי. אך מי שמעוניין למקסם את האימון שלו ולהבטיח לעצמו גוף חטוף ושרירי יותר, חייב לדאוג לצריכה מספקת של חלבון. אנו בחברת  2EMC נשמח לספק לכם חטיפי חלבון ברמה הגבוהה ביותר, המכילים כמות גבוהה של חלבון, הנספג בקלות בגוף ותורם משמעותית לבניית מסת השריר.

מה חשוב לדעת אודות חטיף חלבון?

כדאי לדעת כי לא מעט אנשים בוחרים להשתמש באבקות חלבון למיניהן, על מנת לספק לגוף שלהם את כמות החלבון הדרושה להם, לצורך בניית מסת השריר ויצירת מראה גוף שרירי וחטוב יותר. אך חשוב לזכור כי ניתן לצרוך את כמות החלבון הדרושה גם באמצעות חטיף חלבון, שיכול להשתלב מצוין עם הקפה של הבוקר, כחטיף לארוחת עשר או כ"סגירת פינה" מושלמת לשעות אחר הצהרים. כמו כן, ניתן לאכול חטיף חלבון בזמן שנמצאים מחוץ לבית ולא ניתן לספק לגוף שלכם כמות מספקת של חלבון בארוחה רגילה. מעבר לכך, כדאי לדעת כי לא מעט אנשים נוטים לקחת עימם חטיף חלבון לטיולים, מאחר וזוהי דרך מעולה לחזק את הגוף ולספק לו את אבני הבניין הדרושות לו לצורך המשך פעילות.

כיצד חטיף חלבון משפיע על שיפור ביצועים באימונים?

כדאי לדעת כי כל אדם שאינו מתאמן, חייב לצרוך 0.8 גרם חלבון לכל ק"ג ממשקל הגוף שלו, ולכן אדם השוקל כ- 80 ק"ג אמור לצרוך בסביבות ה- 64 גרם חלבון ביום. אין ספק כי אנשים הנאלצים להתמודד עם אורח החיים המודרני, מוותרים לא פעם על ארוחות מאוזנות, דבר שעלול להוביל למחסור בחלבון. כמו כן, כדאי להדגיש כי אדם שמתאמן בצורה אינטנסיבית זקוק ל-2 – 2.5 גרם חלבון על כל קילו ממשקל הגוף. לכן לא פשוט להשיג כמויות מסוג זה מהתזונה הרגילה, במיוחד עבור מי שמקפיד על אורח חיים צמחוני. אך באמצעות חטיף חלבון ניתן להבטיח כמות מספקת של חלבון, ההכרחית לצורך בניית שרירי הגוף. זוהי הדרך היחידה להבטיח את שיפור ביצועים באימונים, מאחר וללא כמות מספקת של חלבון, לא ניתן לבנות את שרירי הגוף, דבר שימנע את ההתקדמות באימון הגופני. 

אנו בחברת 2EMC מספקים מגוון רחב של חטיפי חלבון איכותיים וטעימים, המכילים את הפורמולה המושלמת לצריכת חלבון. זוהי הדרך האידיאלית ביותר לשפר את התוצאות של האימון הגופני ולהבטיח לעצמכם גוף שרירי וחטוב יותר. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

פוסטים נוספים

עשירה בחומצות אמינו, ספיגה מהירה ואיכותית

אבקת חלבון whey concentrate של Emc2 הינה אבקת חלבון המכילה חלבון מסוג מי גבינה מרוכז בלבד, לספיגה במהירות האור. הפורמולה מספקת ערך ביולוגי גבוה במיוחד, בעלת פרופיל עשיר של חומצות אמינו הדרושות לגוף, ונספגת במהירות וביעילות בגוף.

החלבון באבקה זו נספג במהירות בגוף ולכן כדאי לצרוך אותה בסמוך לאימון ורצוי בשעות הבוקר.

Emc2 whey concentrate היא אבקת חלבון העשויה ממי גבינה מרוכזת. היא מכילה יותר מ-80% חלבון מזוקק, ללא תוספות מיותרות. כך שבכל מנה מומלצת של 33 גרם אבקה, ישנם כ-25.3 גרם חלבון. ספיגת החלבון בגוף מהירה במיוחד ולכן מומלץ לצרוך אותה בסמוך לאימון, על מנת להחזיר לגוף במהירות את החלבון שאיבד. 

ריכוז גבוה של לאוצין

על מנת שיתרחש תהליך אופטימלי של סינתזת חלבון בשרירים, נדרשת כמות לאוצין של 2-3 גרמים למנה אחת. סף זה של לאוצין מאפשר את הפעלת האנזים mTOR האחראי על בניית החלבונים בשריר. מנה אחת של אבקת חלבון מרוכז Emc2 מכילה 2.6 גרם לאוצין.

מעבר לבניית החלבון בשריר, ריכוז כזה גבוה של לאוצין, יוצר תגובה בשריר ולמעשה מלמד אותו לבנות את השריר בעצמו.

עוד דברים מעולים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון של EMC2

אנחנו בEmc2 מאמינים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון שלנו הרבה יותר משייקים.

אפשר לבשל איתה, לאפות איתה, להוסיף אותה לדגני הבוקר, או ליוגורט עם פירות ועוד מלא דברים טעימים!

בא לך לקבל קצת השראה? רעיונות טעימים לשימוש באבקות חלבון Emc2 מחכים לך בדף המתכונים שלנו.

יש לך מתכון טעים לחלוק איתנו? נשמח מאוד לשמוע!

יותר פרוטאין, פחות פחמימות וסוכר

אבקת חלבון איזולט של Emc2 הינה אבקת חלבון מבודד על בסיס מי גבינה, להעלאת מסת שריר במהירות האור. הפורמולה פותחה במיוחד לספיגה מהירה, כך שהגוף שלך יקבל בחזרה את החלבון שאיבד, מיד לאחר האימון.

מרבית אבקות החלבון בשוק הן למעשה תרכיז ומכילות לכל היותר 80% פרוטאין, כאשר 20 האחוזים הנותרים מורכבים מפחמימות ושומנים.

Emc2 איזולט היא אבקת חלבון העשויה ממי גבינה מבודדת. היא מכילה יותר מ-88% חלבון מזוקק, ללא תוספות מיותרות. כך שבכל מנה מומלצת של 33 גרם אבקה, ישנם 26.7 גרם חלבון. כן, זה כמעט חלבון טהור. מה שהופך את הספיגה שלו למהירה במיוחד. כשאחוז הפרוטאין כל כך גבוה, הספיגה שלו במערכת העיכול קלה יותר, כך שהחלבון מגיע מהר יותר לשרירים שלך, ומעודד התאוששות מהירה שלהם.

ריכוז גבוה של לאוצין

על מנת שיתרחש תהליך אופטימלי של סינתזת חלבון בשרירים, נדרשת כמות לאוצין של 2-3 גרמים למנה אחת. סף זה של לאוצין מאפשר את הפעלת האנזים mTOR האחראי על בניית החלבונים בשריר. מנה אחת של אבקת חלבון של Emc2 מכילה 2.78 גרם לאוצין.

מעבר לבניית החלבון בשריר, ריכוז כזה גבוה של לאוצין, יוצר תגובה בשריר ולמעשה מלמד אותו לבנות את השריר בעצמו.

נטול לקטוז

אי סבילות ללקטוז? אל דאגה!

הודות לחלבון המבודד, אבקת חלבון Emc2 בטוחה לשימוש גם עבור הרגישים לסוכר החלב.

כמה בטוחה? בעוד כוס אחת של 200 מ"ל חלב מכילה כ-10 גרם לקטוז, מנה של 33 גרם אבקת חלבון Emc2 בשילוב מים מכילה פחות מ-0.6 גרם לקטוז.

עוד דברים מעולים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון של EMC2

אנחנו בEmc2 מאמינים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון שלנו הרבה יותר משייקים.

אפשר לבשל איתה, לאפות איתה, להכין לביבות חלבון מעולות, וופלים, קאפקייקס ועוד מלא דברים טעימים!

בא לך לקבל קצת השראה? רעיונות טעימים לשימוש באבקות חלבון Emc2 מחכים לך בדף המתכונים שלנו.

יש לך מתכון טעים לחלוק איתנו? נשמח מאוד לשמוע!

דילוג לתוכן