fbpx

תוספי תזונה – סיבות לצריכתם, סוגים נפוצים ומחירים

לשתף את הפוסט

אנשים הנשאלים על ידי חברים, משפחה ואפילו רופאים "עד כמה הדיאטה הנוכחית שלכם מיטיבה עמכם?", כמעט תמיד ישיבו: "מיטיבה, אך יכלה להיות טובה יותר". האם זה מפתיע? האמת היא שלא ממש. למרות השפע שקיים כיום והמודעות הגבוהה לאורח החיים הבריא, אין זה ריאלי לצפות מתפריט הדיאטה לענות על כל הצרכים של הגוף. 

תפקיד המזון לספק אנרגיה ולתרום באופן ישיר להישרדות. בלעדיו לא יכולים להתקיים חיים, אך את החיים הטובים והמאוזנים שכולם שואפים לחיות, לא ניתן להפקיד באחריותו הבלעדית. כאן נכנסים לתמונה תוספי התזונה! משמם אפשר להבין כי אינם מחליפים בשום אופן את התזונה (כלומר, את התפריט הקבוע שלכם), אלא מתווספים לה במטרה להשלים חוסרים, או מראש לספק לגוף דברים חיוניים שהתזונה הטבעית אינה יכולה לספק.

דוגמאות לתוספי תזונה שעשויים לשפר את איכות החיים

המוטיבציה של אנשים המתעניינים בתוספי תזונה היא לחיות חיים מאוזנים, בריאים וטובים יותר. ישנו מנעד רחב של תוספים, כאשר לכל אדם יתאימו תוספים אחרים בהתאם לצרכיו הפיסיים והחוסרים הניכרים בגופו. אנחנו ב-emc2 מציעים מגוון רחב של תוספי תזונה, ביניהם:

  • תוסף לחיזוק המערכת החיסונית
  • תוסף להפחתת דלקות בגוף
  • תוסף להפחתת כולסטרול
  • תוסף לטיפול בדלקת פרקים ועוד…

שיקולים להוספתם של תוספי התזונה לתפריט 

תוהים אם להזין את גופכם במינרלים, ויטמינים וחומצות אמינו באמצעות כמוסות תוספי תזונה? רגע לפני שאתם מקבלים החלטה, אנו מבקשים להציע לכם שאלות מנחות שחשוב שתשאלו את עצמכם. אנו משוכנעים שתושבותיכם יסייעו לכם לקבל החלטה:

  • האם ישנם סימפטומים / בעיות רפואיות שתוכלו לטפל בהם באמצעות דיאטה? במידה שכן, כדאי תחילה להיצמד לתפריט תזונה ולעקוב אחר השיפור
  • איכות תוספי התזונה – מהם המרכיבים של התוסף? כל עוד אתם מזהים מרכיבים איכותיים, התוסף ראוי שתשקלו אותו לחיוב
  • תנאי סף: המלצה חמה מרופא המשפחה, שמוצא כי בכוחו של התוסף לשפר משמעותית את איכות חייכם

"כמה יעלו לי תוספי תזונה?"

המחיר חשוב, אך הוא לא הכל! אנו מזמינים אתכם להיכנס ללשונית "מוצרים", ולאחר מכן ללחוץ על "ויטמינים ותוספי תזונה". מיד יוצגו בפניכם המוצרים שלנו, כאשר המלצתנו היא להעמיק ברשימת המרכיבים ובאפקט ששואף ליצור כל מוצר. כמו כן, תוכלו להתרשם ממחירי התוספים המתחילים ב-99 שקלים ומגיעים עד 179 שקלים.

צריכת תוספי התזונה מותנית בהתייעצות עם רופא

בלא מעט מקרים, התהליך הוא כזה: הרופא ממליץ בחום על תוסף תזונה, מה שמביא אתכם להתעניין בהם (וכך להגיע עד לכאן). עם זאת, רבים אלו שמתעניינים בעצמם בתוספים ומחליטים לצרוך אותם על דעת עצמם. אנו שואפים לספק לכם ערך רב עם מגוון מוצרינו, לרבות תוספי התזונה. בכדי להבטיח צריכה מאוזנת, בריאה ומיטיבה, יש להתייעץ עם רופא המשפחה לפני צריכתם של התוספים.

לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי, התקשרו – 03-527-8104

פוסטים נוספים

עשירה בחומצות אמינו, ספיגה מהירה ואיכותית

אבקת חלבון whey concentrate של Emc2 הינה אבקת חלבון המכילה חלבון מסוג מי גבינה מרוכז בלבד, לספיגה במהירות האור. הפורמולה מספקת ערך ביולוגי גבוה במיוחד, בעלת פרופיל עשיר של חומצות אמינו הדרושות לגוף, ונספגת במהירות וביעילות בגוף.

החלבון באבקה זו נספג במהירות בגוף ולכן כדאי לצרוך אותה בסמוך לאימון ורצוי בשעות הבוקר.

Emc2 whey concentrate היא אבקת חלבון העשויה ממי גבינה מרוכזת. היא מכילה יותר מ-80% חלבון מזוקק, ללא תוספות מיותרות. כך שבכל מנה מומלצת של 33 גרם אבקה, ישנם כ-25.3 גרם חלבון. ספיגת החלבון בגוף מהירה במיוחד ולכן מומלץ לצרוך אותה בסמוך לאימון, על מנת להחזיר לגוף במהירות את החלבון שאיבד. 

ריכוז גבוה של לאוצין

על מנת שיתרחש תהליך אופטימלי של סינתזת חלבון בשרירים, נדרשת כמות לאוצין של 2-3 גרמים למנה אחת. סף זה של לאוצין מאפשר את הפעלת האנזים mTOR האחראי על בניית החלבונים בשריר. מנה אחת של אבקת חלבון מרוכז Emc2 מכילה 2.6 גרם לאוצין.

מעבר לבניית החלבון בשריר, ריכוז כזה גבוה של לאוצין, יוצר תגובה בשריר ולמעשה מלמד אותו לבנות את השריר בעצמו.

עוד דברים מעולים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון של EMC2

אנחנו בEmc2 מאמינים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון שלנו הרבה יותר משייקים.

אפשר לבשל איתה, לאפות איתה, להוסיף אותה לדגני הבוקר, או ליוגורט עם פירות ועוד מלא דברים טעימים!

בא לך לקבל קצת השראה? רעיונות טעימים לשימוש באבקות חלבון Emc2 מחכים לך בדף המתכונים שלנו.

יש לך מתכון טעים לחלוק איתנו? נשמח מאוד לשמוע!

יותר פרוטאין, פחות פחמימות וסוכר

אבקת חלבון איזולט של Emc2 הינה אבקת חלבון מבודד על בסיס מי גבינה, להעלאת מסת שריר במהירות האור. הפורמולה פותחה במיוחד לספיגה מהירה, כך שהגוף שלך יקבל בחזרה את החלבון שאיבד, מיד לאחר האימון.

מרבית אבקות החלבון בשוק הן למעשה תרכיז ומכילות לכל היותר 80% פרוטאין, כאשר 20 האחוזים הנותרים מורכבים מפחמימות ושומנים.

Emc2 איזולט היא אבקת חלבון העשויה ממי גבינה מבודדת. היא מכילה יותר מ-88% חלבון מזוקק, ללא תוספות מיותרות. כך שבכל מנה מומלצת של 33 גרם אבקה, ישנם 26.7 גרם חלבון. כן, זה כמעט חלבון טהור. מה שהופך את הספיגה שלו למהירה במיוחד. כשאחוז הפרוטאין כל כך גבוה, הספיגה שלו במערכת העיכול קלה יותר, כך שהחלבון מגיע מהר יותר לשרירים שלך, ומעודד התאוששות מהירה שלהם.

ריכוז גבוה של לאוצין

על מנת שיתרחש תהליך אופטימלי של סינתזת חלבון בשרירים, נדרשת כמות לאוצין של 2-3 גרמים למנה אחת. סף זה של לאוצין מאפשר את הפעלת האנזים mTOR האחראי על בניית החלבונים בשריר. מנה אחת של אבקת חלבון של Emc2 מכילה 2.78 גרם לאוצין.

מעבר לבניית החלבון בשריר, ריכוז כזה גבוה של לאוצין, יוצר תגובה בשריר ולמעשה מלמד אותו לבנות את השריר בעצמו.

נטול לקטוז

אי סבילות ללקטוז? אל דאגה!

הודות לחלבון המבודד, אבקת חלבון Emc2 בטוחה לשימוש גם עבור הרגישים לסוכר החלב.

כמה בטוחה? בעוד כוס אחת של 200 מ"ל חלב מכילה כ-10 גרם לקטוז, מנה של 33 גרם אבקת חלבון Emc2 בשילוב מים מכילה פחות מ-0.6 גרם לקטוז.

עוד דברים מעולים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון של EMC2

אנחנו בEmc2 מאמינים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון שלנו הרבה יותר משייקים.

אפשר לבשל איתה, לאפות איתה, להכין לביבות חלבון מעולות, וופלים, קאפקייקס ועוד מלא דברים טעימים!

בא לך לקבל קצת השראה? רעיונות טעימים לשימוש באבקות חלבון Emc2 מחכים לך בדף המתכונים שלנו.

יש לך מתכון טעים לחלוק איתנו? נשמח מאוד לשמוע!

דילוג לתוכן