fbpx

אבקת חלבון איזולט

לשתף את הפוסט

הכל על אבקת חלבון איזולט והסיוע שלהם לבריאות הגוף

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של אבקת חלבון, ולכן אין זה מפתיע כי אנשים רבים מתבלבלים בין האופציות השונות. אבקת חלבון איזולט למשל, נחשבת לאחת מאבקות החלבון האיכותיות והמקצועיות ביותר, מאחר והיא מאפשרת ספיגה מהירה ואיכותית של מינוני חלבון גבוהים יחסית. חשוב לזכור כי רוב האנשים עלולים לסבול מחסרים בצריכת החלבון שלהם, מאחר ואורח החיים המודרני עלול להוביל לתזונה לא מאוזנת ולא מסודרת באופן תדיר. לא לכולם יש את הזמן הדרוש לארוחה בריאה ומאוזנת, דבר המוביל לחסרים תזונתיים. לכן לא מעט אנשים יכולים ליהנות מאבקת חלבון איכותית ומקצועית, שתוכל להשלים את החסרים התזונתיים שלהם ובכך לתרום לבריאות הגופנית שלהם. אנו בחברת 2EMC נשמח לספק לכם אבקת חלבון איזולט ברמה הגבוהה ביותר, שתוכל לתרום לבריאות הגוף שלכם.

מה כדאי לדעת אודות אבקת חלבון איזולט?

אבקת חלבון איזולט נחשבת לאחת מאבקות החלבון הפופולאריות והאיכותיות ביותר, מאחר והיא מאפשרת ספיגה מהירה ואיכותית של החלבון בגוף האדם. מדובר על אבקת חלבון נפוצה במיוחד, מאחר ולא מעט יועצי תזונה נוטים להמליץ עליה ללקוחותיהם, במטרה להבטיח להם צריכה מספקת של חלבון בתזונה היומית שלהם. חשוב להבין כי רוב אבקות החלבון הקיימות היום בשוק עשויות ממי גבינה, הנחשב לתוצר לוואי של תעשיית החלב. מדובר על חלבון שנחשב לקל לעיכול ונספג בצורה מושלמת בגוף האדם. זהו חלבון מסיס במים, המכיל ריכוז גבוה של חומצות אמינו קצרות, אשר משפרות באופן ישיר את רמת הכושר הגופני ותורמות רבות לבניית שרירי הגוף. חשוב לציין כי חלבון איזולט הינו חלבון מי גבינה מבודד, אשר מכיל 80% – 90% חלבון ומעט שומן ופחמימות. 

מהם היתרונות של אבקת חלבון איזולט?

לעומת אבקת חלבון רגילה המבוססת על מי גבינה, אבקת חלבון איזולט עוברת תהליך ייחודי של בידוד, אשר מותירה למעשה חלבון מזוקק העשוי מחומצות אמינו קצרות, הנחשבות ליעילות ביותר עבור שיפור האימון הגופני ובניית מסת השריר. בזכות היותה אבקת חלבון המכילה מעט מאוד סוכרים, שומנים ולקטוז, היא נחשבת למהירה במיוחד לספיגה בגוף. לכן זוהי אבקת החלבון האידיאלית עבור ספורטאים, הזקוקים למנת החלבון שלהם בצורה הזמינה ביותר מיד בסיום האימון. כדאי להבין כי כשעה לאחר תחילת האימון הגוף מתחיל בתהליך קטבולי, שפירושי פירוק שרירי הגוף. על מנת לעצור את התהליך, יש צורך בצריכה מידית של חלבון איכותי וזמין לגוף. אבקת חלבון איזולט מסוגלת לבלום את התהליכים האלו ולעודד את הגוף להתחיל בתהליכים אנבוליים של בניית שרירי הגוף. 

אנו בחברת 2EMC מספקים ללקוחותינו אבקת חלבון איזולט ברמה הגבוהה ביותר, אשר מובילה לתוצאות הנראות לעין כבר לאחר זמן קצר בלבד. כמו כן, מדובר על אבקת חלבון אידיאלית לתקופת חיטוב, מאחר והיא כמעט ואינה מכילה פחמימות או שומן. להזמנות ולפרטים נוספים, צרו קשר.

פוסטים נוספים

עשירה בחומצות אמינו, ספיגה מהירה ואיכותית

אבקת חלבון whey concentrate של Emc2 הינה אבקת חלבון המכילה חלבון מסוג מי גבינה מרוכז בלבד, לספיגה במהירות האור. הפורמולה מספקת ערך ביולוגי גבוה במיוחד, בעלת פרופיל עשיר של חומצות אמינו הדרושות לגוף, ונספגת במהירות וביעילות בגוף.

החלבון באבקה זו נספג במהירות בגוף ולכן כדאי לצרוך אותה בסמוך לאימון ורצוי בשעות הבוקר.

Emc2 whey concentrate היא אבקת חלבון העשויה ממי גבינה מרוכזת. היא מכילה יותר מ-80% חלבון מזוקק, ללא תוספות מיותרות. כך שבכל מנה מומלצת של 33 גרם אבקה, ישנם כ-25.3 גרם חלבון. ספיגת החלבון בגוף מהירה במיוחד ולכן מומלץ לצרוך אותה בסמוך לאימון, על מנת להחזיר לגוף במהירות את החלבון שאיבד. 

ריכוז גבוה של לאוצין

על מנת שיתרחש תהליך אופטימלי של סינתזת חלבון בשרירים, נדרשת כמות לאוצין של 2-3 גרמים למנה אחת. סף זה של לאוצין מאפשר את הפעלת האנזים mTOR האחראי על בניית החלבונים בשריר. מנה אחת של אבקת חלבון מרוכז Emc2 מכילה 2.6 גרם לאוצין.

מעבר לבניית החלבון בשריר, ריכוז כזה גבוה של לאוצין, יוצר תגובה בשריר ולמעשה מלמד אותו לבנות את השריר בעצמו.

עוד דברים מעולים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון של EMC2

אנחנו בEmc2 מאמינים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון שלנו הרבה יותר משייקים.

אפשר לבשל איתה, לאפות איתה, להוסיף אותה לדגני הבוקר, או ליוגורט עם פירות ועוד מלא דברים טעימים!

בא לך לקבל קצת השראה? רעיונות טעימים לשימוש באבקות חלבון Emc2 מחכים לך בדף המתכונים שלנו.

יש לך מתכון טעים לחלוק איתנו? נשמח מאוד לשמוע!

יותר פרוטאין, פחות פחמימות וסוכר

אבקת חלבון איזולט של Emc2 הינה אבקת חלבון מבודד על בסיס מי גבינה, להעלאת מסת שריר במהירות האור. הפורמולה פותחה במיוחד לספיגה מהירה, כך שהגוף שלך יקבל בחזרה את החלבון שאיבד, מיד לאחר האימון.

מרבית אבקות החלבון בשוק הן למעשה תרכיז ומכילות לכל היותר 80% פרוטאין, כאשר 20 האחוזים הנותרים מורכבים מפחמימות ושומנים.

Emc2 איזולט היא אבקת חלבון העשויה ממי גבינה מבודדת. היא מכילה יותר מ-88% חלבון מזוקק, ללא תוספות מיותרות. כך שבכל מנה מומלצת של 33 גרם אבקה, ישנם 26.7 גרם חלבון. כן, זה כמעט חלבון טהור. מה שהופך את הספיגה שלו למהירה במיוחד. כשאחוז הפרוטאין כל כך גבוה, הספיגה שלו במערכת העיכול קלה יותר, כך שהחלבון מגיע מהר יותר לשרירים שלך, ומעודד התאוששות מהירה שלהם.

ריכוז גבוה של לאוצין

על מנת שיתרחש תהליך אופטימלי של סינתזת חלבון בשרירים, נדרשת כמות לאוצין של 2-3 גרמים למנה אחת. סף זה של לאוצין מאפשר את הפעלת האנזים mTOR האחראי על בניית החלבונים בשריר. מנה אחת של אבקת חלבון של Emc2 מכילה 2.78 גרם לאוצין.

מעבר לבניית החלבון בשריר, ריכוז כזה גבוה של לאוצין, יוצר תגובה בשריר ולמעשה מלמד אותו לבנות את השריר בעצמו.

נטול לקטוז

אי סבילות ללקטוז? אל דאגה!

הודות לחלבון המבודד, אבקת חלבון Emc2 בטוחה לשימוש גם עבור הרגישים לסוכר החלב.

כמה בטוחה? בעוד כוס אחת של 200 מ"ל חלב מכילה כ-10 גרם לקטוז, מנה של 33 גרם אבקת חלבון Emc2 בשילוב מים מכילה פחות מ-0.6 גרם לקטוז.

עוד דברים מעולים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון של EMC2

אנחנו בEmc2 מאמינים שאפשר לעשות עם אבקות חלבון שלנו הרבה יותר משייקים.

אפשר לבשל איתה, לאפות איתה, להכין לביבות חלבון מעולות, וופלים, קאפקייקס ועוד מלא דברים טעימים!

בא לך לקבל קצת השראה? רעיונות טעימים לשימוש באבקות חלבון Emc2 מחכים לך בדף המתכונים שלנו.

יש לך מתכון טעים לחלוק איתנו? נשמח מאוד לשמוע!

דילוג לתוכן